..:::دنیای فوتبال:::..

تازه ترین خبرها از حواشی فوتبال ایران

نویسنده :(MTJ-AT)
تاریخ:دوشنبه 20 مهر 1388-03:33 ب.ظ

خبر از حواشی فوتبال ایران

مهدی قیاسی: حال و روز ابومسلم قابل پیش بینی بودپیشکسوت ابومسلم گفت: این حال و روز ابومسلم قابل پیش بینی بود. مهدی قیاسی در گفتگو... image
                                                                                            
مهدی قیاسی: حال و روز ابومسلم قابل پیش بینی بود
پیشکسوت ابومسلم گفت: این حال و روز ابومسلم قابل پیش بینی بود. مهدی قیاسی در گفتگو با ایسنا، تصریح کرد: به نظرم ابومسلم از وقتی که از پوشش نیروی انتظامی خارج شد و صاحب نداشت وارد یک چرخه مدیریتی شد که از همان روزها می شد اوضاع اکنون ابومسلم را پیش بینی کرد.
وی افزود: وقتی یک باشگاه با قدرت مردمی مثل ابومسلم، از پوشش ارگانی که در نظام جمهوری اسلامی جایگاه و اعتبار خاصی دارد و همه به آن احترام می گذارند، خارج شود و بخش خصوصی به میان آید، این جریان اتفاق می افتد.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر باشگاه ابومسلم هیات مدیره چندان خوبی ندارد، در حالی که درگذشته افراد هیأت مدیره اشخاص معتبری بودند.

پورحیدری رفت، گروسی آمد
منصور پورحیدری مدیرفنی و همه کاره پاس همدان با آمدن تیم جدید مدیریتی از این باشگاه رفت. این در حالی است که منصور خان سرپرست تیم ملی بود و این پست را به دلیل درگیری با پاس همدان از دست داد. در این میان با خبر شدیم که محسن گروسی بازیکن سابق پاس و زوج اصغر مدیرروستا در خط حمله این تیم برای دستیاری مربی جدید پاس به این تیم ملحق خواهد شد. گروسی قبلا در لیگ دسته اول سرمربی بود. این خبر هنوز به طور قطعی تأیید نشده است.

پروین: اشتباه کردم پرسپولیس را نجات دادم
محمد پروین که مقابل پاس به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد و یک تنه ورق را به سود پرسپولیس برگرداند، پس از برکناری عباس انصاری فرد به یک نیمکت نشین محض تبدیل شده است. کرانچار که با برکناری انصاری فرد استقلال عمل زیادی پیدا کرده با این استدلال که محمد پروین آماده نیست او را از فهرست خارج و تأکید کرده دیگر اسم بازیکن برایش مهم نیست.
محمد پروین که پس از برکناری انصاری فرد بزرگ ترین حامی خود را از دست داده با نارضایتی کامل به توصیف شرایطش در پرسپولیس می پردازد: «مسلم است که از شرایط فعلی راضی نیستم. با تمام توان تمرین می کنم و کرانچار هم همیشه با من صحبت می کند اما 24 ساعت قبل از بازی اتفاقات دیگری رخ می دهد. در مورد بیرون ماندن من از ترکیب بهتر است از کرانچار سوال کنید اما تصور می کنم هنوز هم نام پدرم مانع پیشرفت من می شود از همان روز اول که فوتبال را شروع کردم، با این مشکل مواجه بوده ام و امروز دیگر کاملا کلافه شده ام.»
پروین درباره درخشش مقابل پاس و راه آهن و در سایه قرار گرفتن ناگهانی اش با دلخوری می گوید: «در آن بازی ها اشتباه کردم که گل زدم و پاس گل دادم تا پرسپولیس نجات پیدا کند.»

ابومسلم با 3 غایب مقابل ملوان
ابومسلم در هفته یازدهم لیگ برتر 3 بازیکن اصلی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.
داوود دانش دوست، وحید عسکری و جلسون؛ مهاجم برزیلی 3 بازیکن مصدوم تیم ابومسلم هستند که به طور قطع در دیدار با ملوان غایب هستند. عبدالجبار مومویی دیگر مدافع ابومسلم هم دچار آسیب دیدگی است اما احتمال حضور او در هفته یازدهم لیگ برتر 50 درصد است و پزشک تیم قول داده او را به بازی با ملوان برساند.

کاظمیان: به خاطر پول، 6 روز تمرین نکردم!
جواد کاظمیان اعلام کرد برخلاف اخباری که در رسانه های ایرانی به چاپ می رسد دلیل بازی نکردنش در هفته دوم رقابتهای لیگ برتر امارات مقابل الوحده، غیبت در تمرینات به خاطر عدم دریافت حق و حقوقش بوده نه مصدومیت !
جواد کاظمیان در گفتگو با سایت گل افزود: «باشگاه حق و حقوق همه بازیکنان و مربیان تیم را پرداخت کرد اما به رغم وعده هایی که داده می شد، فقط من بودم که نتوانستم قسط اول قراردادم ( 600 هزار دلار) را دریافت کنم. به همین علت نیز شش، هفت روزی در تمرینات تیم شرکت نکردم و غیبت من در دیدار با الوحده نیز سر و صدای زیادی به پا کرد تا جایی که مجری برنامه تلویزیونی شبکه دبی اسپورت تأکید کرد کاظمیان به خاطر دریافت نکردن حق و حقوقی غایب بوده و بازی نکردنش مقابل الوحده ربطی به مصدومیت ندارد.»
کاظمیان در ادامه می گوید: «پس از بازی با الوحده مسؤولان باشگاه گفتند 10 روز دیگر مطالبات تو را پرداخت می کنیم. من هم به همین علت در تمرینات حاضر شدم اما چون مدتی با تیم تمرین نکرده بودم در اولین بازی جام اتصالات مقابل بن یاس از دقیقه 80 به میدان رفتم و توانستم یک پنالتی بگیرم که خودم هم آن پنالتی را به گل تبدیل کردم »

بنی اسد: بازگشت من یک هفته ای نیست
رئیس مستعفی هیأت مدیره باشگاه ابومسلم گفت: بازگشت یک هفته ای من به باشگاه واقعیت ندارد.مصطفی بنی اسد در گفتگو با ایسنا، افزود: همچنین بحثی نبوده که باشگاه یک هفته در اختیار من باشد یا نباشد و تنها اتفاقی که اخیراً در مورد ابومسلم رخ داده جلسه ای است که با استاندار داشته ام.وی تصریح کرد: طی این جلسه قرار شد مدیران استانی فکر کنند و جواب بدهند و ما هم اعلام آمادگی کردیم که در صورت اینکه تمام هزینه های ما را پرداخت کنند، تیم را به استان تحویل دهیم.بنی اسد همچنین به ایسنا گفت: حدود پنج میلیارد و 32 میلیون تومان توسط من و سایر شرکایم برای باشگاه ابومسلم هزینه شده است.

پیشنهاد شهرداری ماهشهر به کاشانی
در حالی که حبیب کاشانی به دلیل مشکلات ناشی از دو شغله بودن نتوانسته با عنوان مدیرعامل در پرسپولیس به فعالیت بپردازد، باشگاه دسته دومی شهرداری ماهشهر نام کاشانی را به عنوان عضو هیأت مدیره اعلام کرده است.مدیران این تیم که با مربیگری نادر محمدخانی وارد رقابت های لیگ دسته دوم خواهد شد، در جلسه ای با کاشانی سعی در مجاب کردن او برای حضور در پست هیأت مدیره این باشگاه بودند که البته بیشتر تبلیغاتی به نظر می رسد.

محسن قهرمانی: شکایت می کنم
محسن قهرمانی در تست بدنی پیش از آغاز فصل جدید مسابقات مردود شد و حدود 10 هفته از لیگ را از دست داد.قهرمانی در تمام طول مدتی که از صحنه دور بود، از مصاحبه با رسانه ها خودداری کرد و ناگهان با بدنی تراشیده و دور از انتظار بازگشت.او حالا هم حاضر به گفتگو درباره تمریناتی که برای آب کردن کیلوهای اضافه-آن هم به این سرعت- پشت سر گذاشته نیست و در پاسخ به خبرنگارانی که در این باره می پرسند به عبارت «خسته نباشید» اکتفا می کند.
ظاهر قضیه این است که محسن قهرمانی از رژیمی دشوار و تمریناتی طاقت فرسا می آید، اما برخی خبرنگاران که در این مدت با او دمخور بودند، چیزهای دیگری می گویند.آنها معتقدند، محسن قهرمانی در این مدت با یک کلینیک پزشکی که بخش لاغری به روش لیپوساکشن را تبلیغ می کند، در ارتباط بوده و کیلوهای اضافی اش را به این روش دفع کرده است.قهرمانی در این مورد هم حاضر به پاسخگویی نیست و تنها می گوید: از کسی که این شایعه را مطرح کرده، شکایت می کنم.با روش لیپو ساکشن می توان یک شبه تمام چربی های اضافی را دور ریخت و پس از چند روز استراحت و تمرینات بسیار سبک زندگی را از سر گرفت.هرچند پناه بردن به این روش گاهی تبعات و پیامدهایی را که سلامت فرد را تهدید می کند، به دنبال دارد اما محسن قهرمانی فعلاً سلامت و سرپا در لیگ برتر سوت می زند.

باقری نیا: راه پیروزی استقلال هموار است
سرمربی استقلال اهواز گفت: استقلال تهران را می شناسم و با روحیه ای که در بازیکنان استقلال اهواز مشاهده می کنم، کسب امتیاز از این دیدار را دور از دسترس نمی بینم.مجید باقری نیا افزود: «فرانک آتسوو» «هادی خنی فر» از بازیکنانی بودند که به دلیل مصدومیت در دیدارهای اخیر نتوانستند تیم را همراهی کنند، اما در دیدار با تیم استقلال تهران در ترکیب اصلی تیم حضور دارند.وی خاطرنشان کرد: برای انجام یک دیدار جذاب و قدرتمندانه به میدان خواهیم رفت. خوشبختانه راه پیروزی برای استقلال اهواز در این دیدار هموار است.

مدیر روستا: دیدار با پیکان برایم حساسیتی ندارد
سرمربی پاس همدان گفت: تنها احساس ناراحتی ام در تقابل با پیکان، فضای ورزشگاه و تماشاچیان آنهاست، در غیر این صورت هیچ احساسی نسبت به جدال با پیکان ندارم.
اصغر مدیرروستا که در بازی مقابل پیکان قزوین برای اولین بار روی نیمکت مربیگری تیمی که سالها برای آن بازی کرده است، می نشیند، درباره آخرین شرایط آمادگی تیمش گفت: با درکی که از اوضاع فعلی بازیکنان پاس داشتم، آنها جوانهای خوب و مستعدی هستند که در شرایط روحی مناسبی قرار ندارند که قطعا دلایل خاص خود را دارد. از آنجا که فرصتی برای بازسازی تیمی آنها نداریم، بیشتر تلاشم را روی ارتقای وضعیت روحی آنها گذاشته ام. شک ندارم اگر بتوانیم در دو بازی آینده نتایج خوبی بگیریم، این بازیکنان همانطور که به سرعت دچار چنین شرایطی شدند، به سرعت هم باز می گردند.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
What is distraction osteogenesis?
جمعه 6 مرداد 1396 10:37 ب.ظ
I don't know whether it's just me or if everybody else
encountering issues with your blog. It appears
as if some of the text in your content are running off the screen. Can somebody
else please provide feedback and let me know if this is happening to them as well?
This may be a issue with my web browser because I've had this happen before.
Thanks
Can you get an operation to make you taller?
جمعه 6 مرداد 1396 09:46 ب.ظ
Hey very interesting blog!
https://charlenecurvey.wordpress.com/2015/06/
جمعه 6 مرداد 1396 06:15 ب.ظ
Everything is very open with a very clear explanation of the
challenges. It was truly informative. Your website is extremely helpful.
Many thanks for sharing!
foot pain after running
یکشنبه 4 تیر 1396 06:31 ب.ظ
Outstanding quest there. What occurred after? Thanks!
bigfever9351.jimdo.com
جمعه 26 خرداد 1396 11:47 ب.ظ
Hi, I think your blog might be having browser compatibility issues.
When I look at your blog in Opera, it looks fine but when opening
in Internet Explorer, it has some overlapping.
I just wanted to give you a quick heads up!
Other then that, terrific blog!
magalysorrels.wordpress.com
سه شنبه 2 خرداد 1396 07:33 ق.ظ
I feel this is one of the so much significant info for me.
And i'm satisfied studying your article. But want to commentary on some general things, The
website style is great, the articles is actually
great : D. Excellent activity, cheers
fastlabyrinth9600.exteen.com
جمعه 22 اردیبهشت 1396 10:52 ق.ظ
Its like you learn my mind! You seem to understand a lot approximately this, like you wrote
the book in it or something. I feel that you simply could
do with a few p.c. to power the message house a little bit, but instead
of that, that is wonderful blog. An excellent read. I will certainly be back.
manicure
جمعه 8 اردیبهشت 1396 01:57 ب.ظ
Appreciating the hard work you put into your website and in depth information you offer.

It's good to come across a blog every once in a while that isn't the same out of date
rehashed information. Fantastic read! I've bookmarked your site
and I'm including your RSS feeds to my Google account.
BHW
پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396 06:32 ب.ظ
Exceptional post but I was wondering if you could write a
litte more on this topic? I'd be very grateful if you could elaborate a little bit more.
Appreciate it!
BHW
سه شنبه 29 فروردین 1396 04:48 ق.ظ
I was pretty pleased to uncover this great site.
I want to to thank you for your time for this particularly fantastic read!!
I definitely savored every part of it and i also have you saved as a favorite to see
new information in your site.
BHW
چهارشنبه 23 فروردین 1396 09:08 ب.ظ
I'm extremely impressed with your writing skills and
also with the layout on your weblog. Is this a paid theme or did you customize it yourself?
Either way keep up the excellent quality writing, it is rare to see a great blog like this one nowadays.
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 08:52 ق.ظ
Fantastic beat ! I wish to apprentice while you amend your site, how can i subscribe
for a blog site? The account aided me a acceptable deal.
I had been tiny bit acquainted of this your broadcast
offered bright clear idea
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 07:10 ق.ظ
Hi, yes this piece of writing is truly pleasant and I have learned lot
of things from it about blogging. thanks.
manicure
سه شنبه 15 فروردین 1396 05:05 ب.ظ
I go to see every day some web sites and blogs to read articles, however
this blog gives quality based content.
emad
جمعه 22 آبان 1388 02:12 ب.ظ


سلام دوست عزیز سایت جالبی داری اگه با تبادل لینک موافقی منو به عنوان بزرگترین تفریح گاه ایران لینک کن وخبر بده تا من هم همین کار کنم موفق باشی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو